Winx grafika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx grafika

Ovo je frum o grafici, winx grafici!Ako volite i jedno i drugo, regajte se!!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Bok! Evo i mene! ;)

Go down 
Autor/icaPoruka
TecnaJeNaj




Broj postova : 5
Naj winx : Bok! Evo i mene! ;) 2qbw4lu
Registration date : 23.04.2011

Bok! Evo i mene! ;) Empty
PostajNaslov: Bok! Evo i mene! ;)   Bok! Evo i mene! ;) Emptysub tra 23, 2011 3:28 pm

Pa ljudi evo i mene!!!
Ovo je već drugi forum na kojeg sam se regala, prvi je bio WinxClub-Croatian!
Pa pošto me vjerojatno ne znate... evo malo o meni:
Zovem se Rea, a prezime baš i ne govorim... ! Imam 13 godina, ali ne neidem u 7 razred nego u šesti, zato jer sam godinu prije krenula u školu heheh... ali dosta o tome... znači dalje...
Dolazim iz malog gradića Zagreba. HAHAHA, šalim se, ofc nije mali... ogroman je, glavni grad... al je nekak pospan! Zato! I za one koji nezz - to vam je u Hrvatskoj. afro
OBOŽAVAM WINX!!!!!!!!!!!!! KO I SVI OSTALI hehe... ma ne baš svi al... nego, naajviše volim Tecnu, jer... imamo sličan karakter i isto volimo tehniku, kompjutere i to... idu mi ovak: Tecna, Musa, Fora, Layla, Stella, Roxy, Bloom... Bloom mi je najgora jer je uvijek, SVUGDJE prva i baš gdje god su Winx... mora bit glavna... i to me malo živcira!
cheers cheers cheers Joooj, kak sam odužila... al nema veze... samo da još velim... više se fucaram po blogovima neg tu, po forumima... naj mi je WinxIsSpecial (SpecialWinx), a moj blog se zove WinxAdventure, i naravno o Winx je... ako ga želite pogledat evo link: www.winxadventure.bloger.hr/ i još samo da napomenem, ako hoćete napravit blog najbolje vam je na bolger.hr, pa to vam je moja preporukica! lol! lol!
IIIIIIIII, JESAM DOBRODOŠLA????????????????
IIIIIIIIII, OĆETE MI OPROSTIT KAJ NE ZNAM RADIT DIZZEVE, GRAFIKU I TO??????????
IIIIII, SORRY KAJ PUNO BRBLJAM!!!!!!!!!!!!!
Bye, al uglavnom... recite jesam dobrodošla... hehe... pa bye!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
 
Bok! Evo i mene! ;)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ćao svima od mene

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx grafika :: Winx :: Predstavite se-
Forum(o)Bir: